درباره ما؛ فروشگاه آنلاین محصولات آرایشی بهداشتی ستاره بعنوان اولین فروشگاه در زمینه همکاری با فروشگاهای واسطه و نوپا سعی کرده است تا تجربه، تخصص و آگاهی خود را که حاصل چندین سال سابقه در واردات و فروش لوازم آرایشی اورجینال است، را در چهارچوب این سایت و اپلیکیشن، به کلیه کاربران خود ارائه دهد.

 

درباره ما- درباره ستاره - فروش- فروشگاه

 

شعار ما

درباره شعار ستاره هم ما بر این باوریم که بانوان باید از زیبایی خود مراقبت کنند.

ستاره صادقانه و با سرلوحه قرار دادن این شعار سعی می‌کند تا با معرفی محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و کپی های آنها آرامش خیال را برای بانوان فراهم آورد.

تیم ستاره همواره در تلاش است تا بهترین و برترین برندهای لوازم آرایشی دنیا را در اختیار مشتریان قرار ‌دهد، در ستاره شما به آسانی به مجموعه کاملی از برندها و محصولات آرایشی و بهداشتی دسترسی خواهید داشت.

و براحتی قادر هستید تا محصولات مورد نظر خود را هم بصورت تک و هم بصورت عمده خریداری کنید و نهایت در کمترین زمان کالای مربوطه را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

مقالات زیبایی و سلامت

البته در کنار فروش عمده و تکی محصولات آرایشی و بهداشتی، در تلاشیم تا با اشتراک گذاری بروزترین مقالات تخصصی زیبایی در مجله ستاره و با همکاری جمعی از کارشناسان زیبایی،جایی باشیم برای آموزش و مشاوره حرفه‌ای به همه بانوان و کاربران.

ستاره همچنین با فراهم آوردن امکان مقایسه محصولات در سایت خود، بستری مهیا کرده است تا کاربران انتخابی آگاهانه و دقیق داشته باشند.

 

امروز که بعد از چندین سال فعالیت در شبکه های اجتماعی و با حمایت شما مسیرمان را پیدا کردیم، امید داریم که بتوانیم خاطره خوبی از یک خرید آنلاین، برایتان ایجاد کنیم.