همکاری در فروش چیست؟ و چگونه می‌توان با همکاری با استارس استایل کسب درآمد کرد؟شاید درک این موضوع برای شما هم کمی سخت باشد، که بیشتر فروشگاه های بزرگ اینترنتی ( مخصوصا در اینستاگرام و پیام رسانهای مجازی ) هیچ گونه محصول فیزیکی از خود ندارند و فقط به صورت واسطه اقدام به فروش می‌کنند.

همکاری در فروش - نمایندگی محصولات آرایشی بهداشتی -همکاری با استارس استایل

 

برا درک این موضوع کارکرد دو نمونه از فروشگاهای اینترنتی توضیح داده می‌شود؛

1- فروشگاه مادر یا اصلی
2- فروشگاه همکاری یا واسطه

فروشگاه مادر؛

فروشگاه مادر به فروشگاهی گفته می‌شود که خود محصولات فیزیکی رو در دسترس و برای فروش در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

فروشگاه های همکاری یا وسطه؛

به فروشگاهایی گفته می‌شود که بصورت واسطه مابین فروشگاه مادر و مشتری اقدام به فروش می‌کند.

بطور مثال:

در فروشگاه مادری در زمینه لوازم آرایشی، یک ریمل را به قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش می‌رسد،سپس از آن سو، فروشگاه همکاری آن ریمل را با +۱۰ درصد سود در فروشگاه خود قرار می‌دهد، و اقدام به تبلیغ و عرضه آن محصول به مخاطبین خود می‌کند و درنهایت فروش و ثبت سفارش می‌کند،و بعد از دریافت اطلاعات مشتری بلافاصله از فروشگاه مادر آن ریمل را خرید‌ می کند و آدرس و مشخصات مشتری را به عنوان گیرنده و مشخصات خود را به عنوان فرستنده ثبت می‌کند و در نتیجه بدون داشتن هیچگونه صرف هزینه‌ای از فروش این ریمل +۱۰ درصد سود کرده است به همین سادگی و بدون صرف هزینه در کمترین زمان ایجاد کسب درآمد می‌کند.

 

همکاری با ستاره

و اما فروشگاه اینترنتی استارس استایل بعنوان یک فروشگاه همکاری در زمینه لوازم آرایشی بر آن است تا بتواند تمام خواست‌های کسب کارهای همکاری را برآورده کند و نمایندگی فروش محصولات استارس استایل را به شما دهد. از جمله ویژگی های فروشگاه استارس استایل برای همکاران بدین شرج است؛

1- ثبت مشخصات فرستنده بر روی بسته پستی به انتخاب خود فروشندگان همکار.

2- دریافت حداقل هزینه ارسال محصول، بطوری که فروشگاه همکار دغدغه هزینه ارسال از مشتری را نداشته باشد.

3- مشخص کردن تعداد موجودی هر جنس در سایت، بطوری که فروشگاه همکار متناسب با تعداد موجود در انبار ثبت سفارش کند.

4- مهم‎تر از همه صداقت در کار و درج هیچ گونه اطلاعات از فروشگاه مادر( آدرس، تلفن ،فاکتور خرید) در بسته های پستی و ثبت کامل اطلاعات فروشگاه همکاری روی بستهای پستی به عنوان فروشنده اصلی است.